Úvod > aktuality

Japonský topol novinky a zajímavosti

strana: «  ‹  1 2 3 4 5 6 7 ...    ›  »
zavřít

Vážení zákazníci
Zahájili jsme příjem závazných objednávek na řízky, prýty a kořenáče Japonského topolu na jaro 2015. Kompletní aktuální ceny naleznete v ceníku. Objednávky můžete vytvořit v našem elektronickém obchodě eshop-rychlerostoucitopol.cz, nebo si můžete objednat emailem na adresu info@rychlerostoucitopol.cz, popřípadě telefonicky na mobil +420 607 504 386.

zavřít

Zahájili jsme prodej kvalitních domácích brambor. Brambory jsou určené jak k přímé konzumaci, tak k uskladnění na zimu.

zavřít

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás upozornili, že jsme zahájili prodej letošních kořenáčů Japonských topolů pro letní a podzimní výsadbu v tomto roce a pro jarní výsadbu v roce 2015. Vzhledem k velice příznivým podmínkám jsou kořenáče dostatečně vzrostlé a životaschopné a dají se tak okamžitě vysazovat.

zavřít

Po trochu sušším jaru konečně přišly velice příznivé podmínky pro růst Japonských topolů. Tam, kde jsou podmínky optimální, mají topoly v tomto období výšku již více jak 100 cm.

zavřít
Veselé Velikonoce | 20.04.

Přejeme všem našim zákazníkům příjemné prožití velikonočních svátků :-)

zavřít

Našemu zákazníkovi, kterému jsme dodávali sadbu a vysazovali mu 20 ha již v loňském roce, letos opět dodáváme sadbu a vysazujeme tentokrát 17 ha.

zavřít

Nyní vysazujeme dalších 20 ha v Uherském Brodě. K výsadbě opět používáme poloautomatickou sazečku, sází se do perfektně připravené odplevelené půdy.

zavřít

Navštívili jsme výstavu TechAgro Brno 2014. Na výstavě bylo opět k vidění mnoho technických novinek a nádherných strojů, které vám nejen ušetří mnoho práce, ale zároveň je radost s nimi pracovat.

zavřít

Začali jsme s výsadbou Japonského topolu pro našeho zákazníka u Stříbra. Vysazujeme zde 6 hektarů pomocí poloautomatické sazečky. Jelikož jsme u tohoto zákazníka sázeli poprvé, tak jsme dělali při výsadbě odborný dohled.

zavřít

Vážení zákazníci
Extrémně teplé počasí letošní zimy dovoluje připravit plantáže pro výsadbu mnohem dříve než je obvyklé. To je pro pěstitele Japonských topolů příznivé, neboť je pro sadbu vždy lepší, aby byla zasazena co nejdříve a stačila tak dostatečně zakořenit do květnových přísušek.

zavřít

Vážení zákazníci přinášíme vám novou akci, která vzájemně propojuje oba obory naší činnosti Prodej palivového dřeva a Prodej Japonských topolů. Podstata akce spočívá v tom, že pokud nakoupíte sadbu Japonských topolů v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy palivového dřeva a naopak pokud nakoupíte jakýkoli druhu palivového dřeva v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy u nás zakoupené sadby Japonských topolů. Tato akce platí do konce května 2014. Námi nabízené akce a slevy se nesčítají, vždy má přednost vyšší sleva.

zavřít

Vážení zákazníci, letošní velice mírná zima nám připomíná, že už se kvapem blíží jaro. Proto jsme pro vás připravili nové zjednodušené ceníky kvalitní certifikované sadby Japonských topolů.

zavřít

I když máme teprve leden, je už nejvyšší čas začít zařizovat všechno potřebné pro úspěšné započetí pěstování Japonských topolů.V první řadě je třeba udělat základní rozhodnutí, zda se letos do pěstování Japonských topolů pustit a v jakém rozsahu.

zavřít

Navštivte náš nový web www.vlastnidrevo.cz, který je zaměřený na prodej kvalitního štípaného palivového dřeva a získejte slevu 20% na palivové dřevo. Na tomto webu naleznete kompletní sortiment námi dodávaného palivového dřeva a ihned si jej můžete pohodlně objednat.

zavřít
PF 2014 | 19.12.

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v tomto roce a do roku 2014 přejeme mnoho slunečných dnů, bohatou úrodu a štěstí a zdraví.

zavřít

Jak jsme již psali, naše firma Japonský topol zahájila spolupráci se strojírenskou firmou Rojek. Hlavním zaměřením firmy Rojek je v současné době, kromě dřevoobráběcích strojů, výroba teplovodních kotlů a tepelné techniky. Základní rozdělení tepelné techniky je na Kotle Rojek na tuhá paliva, Pyrolitické kotle Rojek, Kotle Rojek na pelety, Drtiče dřevní hmoty Rojek.

zavřít

Naše farma Japonský topol, přirozeným vývojem dospěla k prodeji klasického palivového dřeva. Kromě standardních typů štípaného měkkého a tvrdého dřeva, nabízíme nově i krátké kusové dříví (KKD) prodávané v rašlových pytlích, které je připravené pomocí drtičů dřevní hmoty Rojek.

zavřít

Nabízíme vám nové výkonné drtiče Rojek DH 10. Tyto drtiče do určité míry zaplňují mezeru na trhu s palivovým dřívím. Pomocí těchto drtičů lze prakticky z ,,odpadů“ při výrobě štípaného palivového dříví vyrobit kvalitní dřevní směs tzv. krátké kusové dřevo (KKD).

zavřít

Je tu podzim a opět v některých lokalitách začínají ,,nájezdy“ zvěře na plantáže Japonských topolů. Přestože zvěř většinou Japonské topoly přímo nežere, tak v lokalitách s jejím větším výskytem dokáže nadělat velké škody.

zavřít

Naše firma Japonský topol zahájila spolupráci se strojírenskou firmou Rojek, která vyrábí široký sortiment dřevovobráběcích strojů, tepelné techniky. 

strana: «  ‹  1 2 3 4 5 6 7 ...    ›  »
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool