Úvod > Mechanizace Japonský topol

Japonský topol mechanizace pro pěstování


Vobosystém s.r.o. - dodavatel zemědělské technikyZde vám nabízíme stručný průřez ze široké nabídky mechanizace, s jejíž pomocí lze rychle a pohodlněji pěstovat Japonské topoly. Nabízíme Vám mechanizaci na přípravu plantáže, sadbu, mulčování a diskování plevelů, sklizeň štěpky, těžbu dřeva a likvidaci plantáže. 
Všechny nabízené stroje dodává firma Vobosystém. Firma VOBOSYSTÉM s.r.o. vznikla v roce 1993 a od počátku se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky. Firma prošla zajímavým vývojem: od „Profesionálního přístupu“ v roce 1993, přes „Sílu myšlenky“ v letech 1994 a 1995, až k mottu „Když bulík, tak pořádný“, které se týkalo traktorů CASE IH, jež začala společnost distribuovat v roce 1999 a o tři roky později firma se stala oficiálním prodejcem techniky této značky. Na letošní motto „I v krizi jedeme dál“ navazuje zásadní heslo „Rozvíjíme hodnoty CASE IH – tradice, síla, spolehlivost a solidnost“. Úspěšnost firmy potvrzuje to, že firma tři roky po sobě se stává nejlepším dealerem strojů CASE IH v České republice.Podrobný popis strojů naleznete v jednotlivých sekcích.


Vobosystem dodavatel zemědělské technikyVobosystem dodavatel zemědělské techniky
V případě zájmu o zemědělskou techniku a další informace ke kompletnímu sortimentu nabízeného firmou Vobosystém, kontaktujte prosím odborníka z firmy Vobosystém Ing. Petra Hladíka na tel.: +420 608 324 474 nebo na email: phladik@volny.cz


L.E.S. CR spol. s r.o. - dodavatel lesní a sázecí techniky


Společnost L.E.S. CR spol. s r.o. je specializovaná poradenská, marketingová a obchodní firma, která se zabývá výhradně řešením problematiky technologií v oblasti ochrany rostlin. Hlavní zaměření je směřováno především do lesního hospodářství, školkařství, částečně ovocnářství a také do oblasti okrasného zahradnictví a komunální sféry.


V případě zájmu o lesnickou techniku a další informace ke kompletnímu sortimentu nabízenému firmou L.E.S. CR spol. s r.o. kontaktujte prosím odborníka z firmy L.E.S. pana Petra Vovesného na tel.: +420 603 520 666 nebo na email: vovesny@lescr.cz

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool