Úvod > Mechanizace Japonský topol > Pluhy, smyky, brány

Japonský topol pluhy, smyky, brány, rotavátory


Zpracovaní půdy - orba

Příprava pole pro pěstování japonských topolů je obdobná jako pro pěstování obilí. Optimální je pole popřípadě louku na podzim zorat. Pro orbu naše společnost doporučuje použit pluhy f. Kverneland. Kverneland je vedoucí světový producent pluhů s dominantnim postavením v Evropě a vyvážející do více než 70 zemi světa. Má více než 130 let zkušenosti s výrobou pluhu a dalšího nářadí pro pracovaní půdy.

Pluhy

Kverneland EM/LM

Jednoduchý, ale robustní neseny otočný pluh s pevnym záběrem s možnosti volby ve výrobním závodě mezi 40 nebo 45 cm. Tepelně zpracovaný rám 150 x 150 mm s možnosti prodloužit 3 a 4-radličné provedení o další radlici.
 

Kverneland ES/LS

Nesený otočný pluh pro traktory do 200 k s rámem 150 x 150 mm a plynulou změnou záběru s možnosti seřízení mechanicky nebo hydraulicky. Pluh ES/LS je zkonstruován pro připojeni integrovaného půdního pěchu Packomat.


Kverneland EG/LB

Vlajková loď všech nesených pluhu Kverneland. Nejkomfortnější nesený otočný pluh s plynulou změnou záběru „Variomat“. Robustní speciálně tepelně zušlechtěné rámy 100 x 200 mm se závěsnou hlavou 200 nebo 120 x 200 mm se závěsnou hlavou 300 maji pevnost a trvanlivost a snesou i nejnáročnější podmínky. Proto je možné dodat neseny pluh až v šestiradličném provedení.


Kverneland ED/LD

Nesený otočný pluh konstruovaný pro velké zatížení s krokově stavitelným záběrem od 30 do 50 cm dle rozestupu radlic. Je-li pluh vybaven závěsnou hlavou 200, má pluh rám 100 x 200 mm a je určen pro traktory do 200 k. Pluh vybaveny závěsnou hlavou 300, má rám 120 x 200 mm a je určen pro traktory do 300 k.V případě zájmu o výše uvedenou zemědělskou techniku a další informace ke kompletnímu sortimentu, kontaktujte prosím odborníka z firmy Vobosystém Ing. Petra Hladíka na tel.: +420 608 324 474 nebo na email: phladik@volny.cz

Zpracovaní půdy - příprava

Dalším krokem přípravy plantáže je příprava půdy pro sadbu. Pro tuto operací lze použit jak aktivní (rotační brány Kverneland) tak pasivní nářadí (kompaktomaty Farmet). Řada rotačních brán Kverneland obsahuje tři základní modely.

Brány


Rotační brány NG M

Rotační brány určené pro traktory do 140 k. Samonosná konstrukce hlavní vany s 10 mm zesílením. Brány jsou vybaveny časováním rotoru, které zlepšuje průchodnost a urovnání povrchu a tím snižuje tažnou sílu a spotřebu paliva. Kuželíková ložiska s rozestupem 47 mm. Průměr hřídele 40/45 mm. Pracovní záběr 2,5 a 3 m. Quick-Fit systém rychlovýměnných nožů na přání. Široký výběr pěchovacích válců.


Rotační brány NG H

Rotační brány určené pro traktory do 180 k. Brány jsou vybaveny časováním rotoru, které zlepšuje průchodnost a urovnání povrchu a tim snižuje tažnou sílu a spotřebu paliva. Kuželíková ložiska s rozestupem 55 mm. Průměr hřídele 45/50 mm. Pracovní záběr 3, 3,5 a 4 m. Quick-Fit systém rychlovýměnných nožů ve standardu. Široký výběr pěchovacích válců.Kverneland NG S

Rotační brány určené pro traktory do 300 k. Brány jsou vybaveny časováním rotoru, které zlepšuje průchodnost a urovnání povrchu a tím snižuje tažnou silu a spotřebu paliva. Kuželíková ložiska s rozestupem 80 mm. Průměr hřídele 55/60 mm. Pracovní záběr 3, 4 a 4,5 m. Quick-Fit systém rychlovýměnných nožů ve standardu. Široký výběr pěchovacích válců.V případě zájmu o výše uvedenou zemědělskou techniku a další informace ke kompletnímu sortimentu, kontaktujte prosím odborníka z firmy Vobosystém Ing. Petra Hladíka na tel.: +420 608 324 474 nebo na email: phladik@volny.cz 

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool