Mulčovače na likvidaci plevelů

Likvidace vzrostlých plevelů v prvních dvou letech růstu je nejdůležitější peče při pěstování Japonských topolů. Nadzemní část plevelů bere rostlinám velice důležité sluneční světlo, bez něhož topol i při dobrém přísunu živin a vláhy, chřadne a v horším případě úplně odumře. Podzemní část plevelů navíc ubírá kořenům topolu prostor, vláhu a živiny.
Mulčování - likvidovat plevely můžete několika způsoby, jedním ze způsobů je mulčování pomocí různých typů mulčovačů. Pří pěstovaní Japonského topolu doporučujeme používat mulčovače značky Maschio nebo Kverneland.

Mulčovače Maschio

Ucelený výrobní program mulčovačů MASCHIO nabízí kompletní sortiment těchto strojů s pracovním záběrem od 95 do 470 cm pro traktory od 14 do 240 PS. Při pěstovaní Japonského topolu se používají mulčovače s pracovním záběrem maximálně 250 cm. Tomuto požadavků nejlépe vyhovují modely řády TIGRE a CORAZZA.

Důležité vlastnosti mulčovačů Maschio:

  • veliký výběr typů strojů a druhů nožů pro všechny práce se strojem
  • možnost použití jak pro malotraktory, tak pro větší traktory
  • všechny stroje mají plovoucí uložení spodních připojovacích táhel
  • stroje jsou již ve standardu jištěny proti přetížení
  • standardní výbavou všech strojů je kloubový náhonový hřídel a odstavné nohy
  • samozřejmostí je, že všechny stroje jsou vybaveny ochrannými prvky splňující normy „EC“

Mulčovače Maschio na likvidaci plevelů na plantážích Japonských topolů


Tigre

Mulčovače Maschio na likvidaci plevelů na plantážích Japonských topolů

Corraza
Mulčovače Kverneland

Řada FM

Mulčovače na likvidaci plevelů na plantážích Japonských topolů

Pro traktory do výkonu 50 koní se závěsem kat. 2. Pracovní záběry od 0,9 m do 1,8 m. Univerzální nože a opěrný válec ve standardu.


Řada FHS

Mulčovače Kvereland na likvidaci plevelů na plantážích Japonských topolů

Všestranný mulčovač pMechanickýro traktory do 80 koní. Pracovní záběry 1,55 m až 2,30 m.  nebo hydraulický stranový posuv až 50 cm. Dvojitý obal pláště, různé typy nožů.Řada FX

Mulčovače Kvereland na likvidaci plevelů na plantážích Japonských topolů

Robustní model mulčovače pro traktory do 120 koní. Pracovní záběry od 1,65 m do 3,20 m. Různé typy nožů, zadní válec nebo opěrná kola.
V případě zájmu o výše uvedenou zemědělskou techniku a další informace ke kompletnímu sortimentu, kontaktujte prosím odborníka z firmy Vobosystém Ing. Petra Hladíka na tel.: +420 608 324 474 nebo na email: phladik@volny.cz

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool