Úvod > Tepelná technika Rojek

Tepelná technika Rojek kotle a drtiče

Kotle Rojek na tuhá paliva            Pyrolitické kotle Rojek            Kotle Rojek na pelety            Drtiče dřevní hmoty Rojek

Naše farma Japonský topol spolupracuje s rodinnou firmou ROJEK, která již má 92 letou výrobní tradici ve strojírenství. Sídlo se vzorkovnami tepelné techniky a dřevoobráběcích strojů se nachází v Častolovicích v Královéhradeckém kraji v Častolovicích. Výrobní závod je v nedalekém Kostelci nad Orlicí.

Výrobní závod Rojek

Výrobní závod Rojek

Firma Rojek byla založena panem Josefem Rojkem v roce 1921. Kvalitní dřevoobráběcí stroje s vlastní konstrukcí úspěšně prosperovali, a to i v období hospodářské krize a ve válečných letech. Mnoho strojů z této epochy jsou dodnes funkční a přes určité technické opotřebení se stále dost používají, protože mají velmi pevnou a nadčasovou konstrukci.

Tepelná technika Rojek

Tepelná technika Rojek

V současnosti firma ROJEK patří mezi nejvýznamější světové výrobce ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 státech po celém světě. Vlastní dřevoobráběcí stroje a tepelnou techniku prezentují na významných světových veletrzích a o výrobky ROJEK je stále větší zájem. Firma ROJEK má vlastní konstrukční a vývojové zázemí. Nabízí široký sortiment výrobků s vysokou kvaltitou, v mnoha modelových řadách,  konkurence schopnými cenami a dobrým servisem.

Moderní technologie ve fabrice Rojek

Moderní technologie ve firmě Rojek

Vyráběný sortiment firmy Rojek se dělí do tří modelových řad: EURO SERIE 7 - kombinované profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. INDUSTRY SERIE - klasické profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. TEPELNÁ TECHNIKA - teplovodní kotle na tuhá paliva nové generace, pyrolitické kotle, kotle na pelety a drtiče dřevní hmoty vlastní konstrukce.

Drtiče dřevní hmoty Rojek

Drtiče dřevní hmoty Rojek

Zpět na začátek

Kotle Rojek na tuhá paliva            Pyrolitické kotle Rojek            Kotle Rojek na pelety            Drtiče dřevní hmoty Rojek

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool