Japonský topol sazečky na řízky a prýty

Jednořádková sazečka

Poloautomatická jednořádková sazečka je vhodná pro menší plochy okolo 3 - 25 ha, sazí tříděné řízky o průměru 1,5 - 2,5 cm, její výkon je cca 3 Ha sadby na štěpku za den a na její obsluhu jsou potřeba dva sazeči a jeden traktorista. K provozu sazečky je potřeba traktor o minimálním výkonu 60-80 HP. Podrobnosti o této sazečce naleznete zde


Dvouřádková sazečka

Dvouřádková poloautomatická sazečka je vhodná pro vysazování velkých ploch nad 15 Ha, sazí celé dvou až tří metrové prýty které sama krátí na 20 cm dlouhé řízky, její výkon je cca 10 Ha sadby na štěpku za den a na její obsluhu jsou potřeba jeden sazeč a jeden traktorista. K provozu sazečky je potřeba traktor o minimálním výkonu 60 a více HP.
Čtyřřádková sazečka

LEAD Technologies Inc. V1.01

Čtyřřádková poloautomatická sazečka je vhodná pro vysazování velkých ploch nad 25 Ha, sazí celé dvou až tří metrové prýty které sama krátí na 20 cm dlouhé řízky, její výkon je cca 20 Ha sadby na štěpku za den a na její obsluhu jsou potřeba čtyři sazeči a jeden traktorista. K provozu sazečky je potřeba traktor o minimálním výkonu 100 a více HP.

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool