Japonský topol palivové dřevo

Palivové dřevo

Štípané dřevo v polenech

Nabízíme vám štípané palivové dřevo, vybrat si můžete z těchto typů:

  • štípané špalky dlouhé 25-30 cm
  • štípané špalky dlouhé 45-55 cm.

Oba tyto druhy nabízíme z měkkého dřeva (smrk, borovice, modřín,osika) i z tvrdého dřeva (dub, bříza, líska, olše, jasan). V dodávce jsou celé menší špalky v průměru 6-15 cm a větší špalky jsou rozštípané na stěpiny do průměru  cca 15 cm. Štípané palivové dřevo dodáváme volně sypané (tzv. prms) nebo vyskládané na paletě (tzv. prmr). Na paletu se vejde 1,5 prmr skládaného dřeva.

Vysvětlivky:

1 prms (prostorový metr sypaný) = štípané palivové dřevo nasypané do prostoru 1x1x1 metr
1 prmr
(prostorový metr rovnaný) = štípané palivové dřevo naskládané do prostoru 1x1x1 metr

1 prmr = 1,64 prms
1 prms = 0,61 prmr

Štípané palivové dřevo

Pokud budete mít o štípané palivové dřevo zájem, objednat si ho můžete telefonicky na telefonu: + 420 607 504 386, emailem na adrese: info@rychlerostoucitopol.cz nebo pohodlně na našem eshopu na adrese: http://eshop.rychlerostoucitopol.cz/. Ceny palivového dřeva naleznete v ceníku. Podrobnosti a ceník palivového dřeva najdete také na našem novém webu www.vlastnidrevo.cz.

Krátké kusové dřevo

Tento typ palivového dřeva lze topit prakticky ve všech druzích kotlů, kamen a krbů. Jedná se o krátké kusové dřevo (KKD = délka 3-7 cm), které je vyrobené z kmenů a větví do průměru 10 cm na drtičích dřevní hmoty Rojek DH 10 TP. Takto upravené dřevo je plněno do rašlových pytlů a díky tomu dokáže vyschnout pro potřeby spalování (cca 20% vlhkosti) už za cca 6-8 týdnů. Prakticky to znamená, že dřevo připravené na jaře a v létě lze topit už následující zimu. Nabízíme krátké kusové dřevo měkké z jehličnanů (smrk, borovice, modřín a jedle) a tvrdé dřevo z listnáčů (dub, jasan, líska, olše a bříza).

Palivové dřevo dodáváme volně sypané v rašlových pytlích o hmotnosti cca 10 kg (pětadvacetikylové pytle na brambory) a 30 kg (padesátikylové pytle na brambory). Krátké kusové dřevo si můžete odebrat v jednotlivých pytlích nebo vyskládaných na paletě. Na jedné paletě je naskládáno 18 pytlů o váze 30 kg a 36 pytlů o váze 10 kg. Na jednu paletu se vejde cca 1,5 m3 krátkého kusového dřeva.

Krátké kusové palivové dřevo

Pokud budete mít o toto palivové dřevo zájem, objednat si ho můžete telefonicky na telefonu: + 420 607 504 386, emailem na adrese: info@rychlerostoucitopol.cz nebo pohodlně na našem eshopu na adrese: http://eshop.rychlerostoucitopol.cz/ . Ceny krátkého kusového dřeva naleznete v ceníku. Podrobnosti a ceník palivového dřeva najdete také na našem novém webu www.vlastnidrevo.cz

Palivové dřevo je připraveno k odběru na naší farmě v Radimovicích u Všerub nebo vám ho můžeme zavézt až k vám domů. Cenu dopravy vám vždy vypočítáme dle vzdálenosti a množství objednaného dřeva.

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool