Úvod > Naše nabídka Japonský topol > Sklizeň Japonského topolu

Japonský topol sklizeň na dřevní štěpkuLEAD Technologies Inc. V1.01

Jako jednu z dalších služeb Vám naše firma nabízí kompletní zajištění sklizně Japonských topolů na dřevní štěpku, řezačkou Krone BIG X V8. Sklizeň rychle rostoucích dřevin na štěpku řezačkou je jedním z nejvýhodnějších, nejjednodušších a nejrychlejších způsobů sklizně. Řezačka Krone dokáže za den sklidit až 20 Ha a vy se nemusíte prakticky o nic starat. Součástí nabídky je i zajištění jednoho nebo dvou traktorů s velkoobjemovými valníky na odvoz štěpky na sběrné místo, odkud bude štěpka odvezena velkoobjemovým kamiLEAD Technologies Inc. V1.01onem k odběrateli. Tuto službu nabízíme po celé České i Slovenské republice. Velkoobjemový vůz na sklízení dřevní štěpky Japonnského topolu

  • Řezačka Krone je v současné době vybavená lištou na sklízení dvouletých porostů do průměru 6 cm, ale v případě většího zájmu o sklizeň starších porostů o průměru nad 6 cm uvažujeme o nákupu speciální sklízecí hlavy, která podřízne kmeny až do tloušťky 15 cm.
  • Jak jsme již zmiňovali, součástí servisu je i poskytnutí traktoru a velkoobjemového vozu Krone ZX 400 GL. Tyto soupravy jsme schopni dodat dvě, tak aby řezačka nemusela vůbec zastavovat.
  • Ceny nabízených služeb naleznete v cenících. Pokud o tuto službu budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat, abychom Vám mohli předem rezervovat termín sklizně.
  • Více fotografií naleznete ve fotogalerii, videa sklizně naleznete zde
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool