Úvod > Japonský topol Akce

Japonský topol Akce a akční nabídky

30% sadby navíc zdarma

Vážení zákazníci 

Expedice sadby je v plném proudu a mnozí zákazníci již mají vysazeno nebo právě vysazují. Zásoby některých druhů sadby se pomalu tenčí a tak vám nabízíme poslední příležitost výhodného nákupu.

Při nákupu libovolného množství Mini prýtů a prýtů BIG XXL vám ke každé objednávce přidáme 30% sadby zdarma. Tato nabídka platí do vyprodání zásob a platí pro všechny námi nabízené odrůdy. Tato extrémně teplá zima a taktéž jaro na jednu stranu umožnila velice brzkou výsadbu (což pomůže sadbě včasné zakořenění), ale zároveň zkracuje možnou dobu výsadby, neboť se sadba pomalu začíná „probouzet“.

Získej 10 za 10

Vážení zákazníci přinášíme vám novou akci, která vzájemně propojuje oba obory naší činnosti Prodej palivového dřeva a Prodej Japonských topolů. Podstata akce spočívá v tom, že pokud nakoupíte sadbu Japonských topolů v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy palivového dřeva a naopak pokud nakoupíte jakýkoli druhu palivového dřeva v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy u nás zakoupené sadby Japonských topolů. Tato akce platí do konce května 2014. Námi nabízené akce a slevy se nesčítají, vždy má přednost vyšší sleva.

Akční nabídka při nákupu Japonských topolů

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool